Semināra “Pavasara koku un krūmu veidošana” stāsts

Aktīvi, zinātkāri un ļoti produktīvi 18.aprīlī norisinājās seminārs PAVASARA KOKU UN KRŪMU VEIDOŠANA Annas Koku Skolā. Semināra ietvaros 4 dalībnieku darba grupas ar dažādu prasmju līmeni varēja iegūt jaunas zināšanas vai papildināt esošās par dzīvžogu, augļkoku, nivaki un koku arhitektonisko formu veidošanu. Mūsu pieredzējušie instruktori - Edgars Neilands, Aigars Priede, Guntars Mozuļčiks un Dāvis Eglītis - labprāt dalījās ar vērtīgiem ieteikumiem, novērojumiem un atziņām, kas uzkrātas daudzu gadu profesionālās prakses gaitā.
Kā īpašu vērtību semināra dalībnieki atzīmēja jauno zināšanu aktualitāti gan iesācējiem dārzniecībā, gan arī profesionāļiem. Viena no šādām atziņām bija savādāks skatījums uz koku kā vides un arhitektonisku elementu. Dalībnieki uzzināja, kā radīt šādu elementu un kā ilgtermiņā pareizi to veidot un uzturēt. Arī par to, ka ar egļu dzīvžogu ir jābūt uzmanīgiem - nedrīkstot pārcensties ar griešanu! Augļkoku veidošanas instruktors pievērsa uzmanību zaru leņķiem, savukārt nivaki meistars - veidojamo zaru vēlamajam vecumam.
Semināra sponsori - MAKITA kompānijas pārstāvji - izstāstīja dalībniekiem par plašu instrumentu klāstu un to pielietošanas iespējām, kā arī iepriecināja dažus laimīgos loterijas uzvarētājus ar vērtīgām dāvanām semināra dienas vakarā.
Esam vienmēr ļoti gandarīti uzņemt ciemiņus ar dažāda līmeņa prasmēm mūsu skolā, jo ticam, ka nav kauns kaut ko nezināt, bet gan - negribēt zināt!

Seminārs “ARHITEKTŪRA UN KOKI 2024“